February 22, 2020

תלמידי שכבת הביניים שעתידים לחגוג את בר\ת המצווה שלהם בשנה הנוכחית, השתתפו בפרויקט הכנה בית ספרי שליווה אותם במגוון פעילויות לאורך שנת הב\ת המצווה.  

את הפרויקט ליוו אוריאל, המורה לשל"ח שניהל את הפרויקט, המחנכת ציון שלימדה את בנות המצווה והמורה משה שהכין את התלמידים והתלמידות לעלייה לתורה והמורה דליה שמסייעת שנים רבות לפרויקט ואחראית לקשר עם התורמים משפחת אביסרור שמלווים את תלמידינו במשך שנים ארוכות.

דברים שכתב המחנך ע...

February 21, 2020

תלמידי מועצת התלמידים הבית ספרי יצאו לסיור בכנסת. התלמידים למדו על תפקידי חברי הכנסת על הקשר בין נבחרי הציבור לאזרחים אשר בחרו בהם ועל חשיבותה של הדמוקרטיה. סיור זה הוא חלק ממכלול פעילויות המועצה שמפעילה בבית הספר ימי שיא והפעלות. התלמידים שנבחרו לפרויקט זוכים לפעילויות שונות אשר עוסקות במנהיגות. את הפרויקט מרכזת אודליה, הרכזת החברתית ומלווה אותו רווית התרפיסטית.

December 25, 2019

תלמידי הכיתות של טלי, הילה ואוריאל השתתפו ביום סיור בעיר תל אביב בהובלתו של המורה אוריאל שמשמש גם כמורה לשל"ח בבית הספר.

במסגרת הסיור ביקרו התלמידים במוזיאון ז'בוטינסקי שבמצודת זאב בעיר. התלמידים שלמדו עוד קודם בכיתות על פועלו של האיש שמעו הרצאה קצרה וסרט על פועלו למען עליית יהודים לארץ ישראל לפני שואת יהודי אירופה ואל פועלו למען הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל.

במסגרת שיעורי השל"ח (שדה, לאום, חברה) נחשפים התלמידים לשיעורי שדאות, ה...

February 28, 2019

תלמידי השכבה הבוגרת בבית הספר יצאו לטיול שנתי בן יומיים באזור הצפון. את הטיול התחלנו בנחל השופט, מסלול טיולים שנושק לנחל. בהמשך הגענו לנחל התנור שבפאתי המושה מטולה, המפל היה שוצף וגועש לשמחתם של התלמידים.

בערב הגענו לאכסניית אנ"א בתל חי, ובערב יצאנו לבאולינג במושבה מטולה.

ביום השני יצאנו לחרמון שם התלמידים עלו ברכבל לפסגת ההר. התלמידים נהנו להתגלש בשלג באמצעות מגלשות. תלמידים רבים שיתפו את שמחתם מההגעה לראשונה בחייהם לאתר . לחלק...

November 18, 2018

כחלק משיתוף הפעולה של בית הספר עם הקרן הקיימת לישראל יצאו תלמידי בית הספר בשני מועדים לטיול ביער יתיר. התלמידים השתתפו בפעילויות גיבוש בשטח, הכנת פיתות והיכרות עם היער הנטוע הגדול ביותר במזרח התיכון.

November 1, 2018

תלמידי הכיתות הצעירות בבית הספר יצאו למרכז הדרכה לבטיחות בדרכים בבאר שבע. התלמידים  למדו בצורה חווייתית את נושא הזהירות בדרכים, ללא סכנות אמיתיות בכבישים במגרש הדומה למציאות.

התלמידים למדו על הסכנות שבהם הם עלולים להיתקל בתור הולכי רגל ורוכבי אופניים ועל דרכים להגן על עצמם בכבישים. התלמידים תרגלו נהיגה נכונה ובטוחה תוך כדי רכיבה על אופניים. 

גם בשכבה הבוגרת הושם דגש על נושא הנהיגה הבטוחה בדגש על הסכנות האורבות לרו...

February 16, 2018

תלמידי השכבה הבוגרת יצאו לטיול שנתי בין יומיים באילת. 

את הטיול התחלנו בתצפית ולמידה על מכתש רמון. בהמשך עשינו את מסלול ה"קניון האדום". התלמידים ירדו אל הקניון בעזרת סולמות, ידיות ומעקות. בערב היום הראשון הגענו לאכסניית אנ"א באילת ובהמשך הערב יצאו התלמידים עם צוותי הכיתות לסיבוב בטיילת.

בבוקר היום הראשון נהנו התלמידים מ"חדר בריחה בטבע" בנושא מבצע עובדה, המבצע לכיבוש אילת במלחמת העצמאות, שהמציא מדריך הטיולים שמעון גב. לאחר מכן, ה...

February 7, 2018

תלמידי הכיתות הצעירות (הכיתות של אבישג, ציון וערן)  יצאו לטיול שנתי בן יום אחד בדרום הארץ. התלמידים טיילו בעין עבדת, ביקרו בצריף של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, דוד בן גוריון שם הם נהנו משאלון טריוויה אינטראקטיבי וסיימו את היום בארוחת צהריים באגם ירוחם.

June 20, 2017

מדי שנה יוצאים תלמידים נבחרים מבית הספר למסע בין שבוע ימים בפולין.

התלמידים שנבחרים לצאת למסע עוברים תהליך הכנה של מספר חודשים בו הם לומדים על שואת העם היהודי ומקבלים הכנה רגשית בליווי תרפיסטית לקראת יציאה למסע מורכב זה.

במהלך השהות בפולין מבקרים במחנות ההשמדה אושוויץ ובירקנאו, ובשרידיו של גטו וורשה.

המשלחת הבית ספרית יוצאת כחלק ממשלחת של כלל מסגרות "בית אקשטיין".

Please reload

גלריה

לוח שנה

08-9917955

כתובת: גולמב 7, אופקים