December 25, 2019

תלמידי הכיתות של יחיאל, אפרת ויוסי יצאו לארבעה ימי גדנ"ע בבסיס צה"ל בשדה בוקר. התלמידים התנסו בלינה באוהלים במשך שלושה לילות, עמידה בלוחות זמנים ומשמעת צבאית, שיעורים עיוניים המלמדים על הנשק, ירי במטווח ברובי -M-16, שדאות, זחילות קרביות, עבודה ציוותית בתנאי לחץ ועוד.

היציאה לגדנ"ע היה כחלק מתכנית ההכנה לחיים עצמאיים של תלמידי השכבה הבוגרת בבית הספר. 

September 19, 2019

תלמידים מהשכבה הבוגרת השתתפו בקורס חילוץ קל במסגרת התוכנית הרב גילית לחירום בבתי הספר. הקורס נועד להכשיר את תלמידי כיתות י' למקרה שבו תהיה רעידת אדמה בישראל ויהיה צורך בסיוע של אזרחים רבים כדי להתמודד עם ההשלכות של רעידת האדמה

חלקו הראשון של היה עיוני ובו התלמידים למדו על דרכי התגוננות בשעת אזעקה או רעידת אדמה, וחלקו השני היה מעשי, ובו תרגלו התלמידים בפועל חילוץ לכודים. בתום ההדרכה וההשתתפות בתרגיל המעשי ובמבחן המסכם קיבלו כל ה...

May 22, 2019

תלמידות מהשכבה הבוגרת נפגשות אחת לשבוע עם תלמידות מאולפנת "איילת השחר" מהעיר אופקים לפעילות חיבור וגיבוש בהובלת אודליה, הרכזת החברתית של בית הספר. התלמידות קיימו מפגשי הכירות ואף הכינו יחדיו מאפים ומכרו אותם יחדיו בשוק העירוני. את הכספים שנאספו תרמו הבנות יחדיו לעמותת "עדי" לילדים עם ניוון שרירים. 

May 21, 2019

מפקדי בסיס הבינוי 303 מבסיס חצרים הגיעו לביקור בבית הספר. המפקדים בראשותו של סא"ל דודו מחלב הגיעו לפגוש את תלמידי בית הספר המתנדבים בבסיסם פעמיים בשבוע.

המפקדים שמעו סקירה קצרה על בית הספר מפי פז וסולי, מנהל בית הספר. לאחר מכן שמעו המפקדים הרצאה מפי ד"ר דפנה אדר, פסיכיאטרית בית הספר וסיכום על עקרונות ההפעלה של הפרויקט מפי יאיר ברכוכבא שמרכז את הפרויקט.

בסופו של הביקור קיבלו המפקדים שמעו התלמידים חוויות משני תלמידים המשתתפים בפרו...

November 28, 2018

תלמידים מהשכבה הבוגרת בבית הספר יוצאים פעמיים בשבוע להתנדבות בבסיס חיל האוויר בחצרים.

את הפרויקט יזמה ומלווה עמותת "גדולים במדים", המתמחה בשילוב אוכלוסיות מגוונות בצבא. במסגרת הפרויקט מתנדבים תלמידי בית הספר ביחידת הבינוי בבסיס חיל האוויר בחצרים במגוון מחלקות מקצועיות. 

הפרויקט מאפשר לתלמידים לחוות התנדבות משמעותית, הכרה עם המערכת הצבאית, הכרה של מקצועות תעסוקתיים שיוכלו לפתוח להם צוהר לחייהם הבוגרים במגוון המחלקות: נגרייה, מוסך...

November 18, 2018

אתר צה"ל פירסם כתבה נרחבת על פרויקט ההתנדבות של תלמידי בית הספר בבסיס פיקוד העורף אורים.

לקריאת הכתבה הכנסו: /https://www.idf.il/70064

February 3, 2018

תלמידי בית הספר ערכו בשבועות האחרונים מספר ימי הפנינג בשיתוף עם בית הספר ה"הגבעה" שכל הכנסותיהם יתרמו למענו של הילד עדי גולדשמיט.  במסגרת אירועי ההתרמה בניצוחם של התלמידים הוקמו מספר תחנות שונות ומגוונות החל מג׳אגלינג, דרמה, תחנה להכנת סימניות, תחנה לאפיית עוגיות ואילוף כלבים.

תלמידי בית ספר הגבעה תרמו עבור ההפנינג כסף,

שנתרם עבור עדי.

ביום שלישי האחרון הגיעו להתארח בבית הספר עדי ואמא שלו שהתרשמו והשתתפו במגוון הפעילויות.

November 1, 2017

תלמידי השכבה הבוגרת מתנדבים זו השנה השלישית הרציפות בבסיס פיקוד העורף "אורים", במסגרתו משולבים התלמידים במגוון מחלקות ועוזרים לחיילי הבסיס להתכונן לתרחישי חירום ושגרה.

שילוב זה מאפשר לתלמידים הכירות עם צה"ל, בהיבטים שונים: מפקד – פקודים, סדר יום בצה"ל, חשיפה לעבודה עם ציוד צבאי, הכרת חשיבות ההתמדה, אחריות, עבודה בצוות, עמידה בתנאי לחץ ועוד.

הפרויקט מותאם הן לתלמידים אשר מועמדים לשירות צבאי מלא וזו היא להם חשיפה ראשונה של...

November 1, 2017

במסגרת פרויקט ייחודי של בית הספר יוצאים תלמידים, פעם בשבועיים, לגן ילדים של החינוך המיוחד, בעיר אופקים. במסגרת הפרויקט התלמידים המשתתפים עוברים הכשרה באומנות ובקרמיקה, התלמידים מדריכים ומחנכים את ילדי הגן בתבונה ובחום אנושי יוצא מגדר הרגיל.  

השבוע עמלו התלמידים מהכיתה של טלי על הכנת חצר משחקים אקולוגית ויפיפיה העשויה מצמיגי מכוניות שבתוכם נשתלו צמחים.

September 16, 2017

תלמידי השכבה הבוגרת יקיימו זו השנה השנייה ברציפות פעילויות התנדבות משותפות עם תלמידים בני גילם מכפר הנוער החקלאי "אשל הנשיא". במסגרת שיתוף הפעולה התלמידים יעשו ביקורים הדדיים בבתי הספר, יתנדבו יחדיו במשק החקלאי - בדיר, בלול תרנגולות החופש, בחממות המחקר ובנוי, יתנדבו יחד בבתי זקנים ובבתי חולים, ויתרימו כספים למען ילדים חולים, כמו כן, התלמידים יצרו ביחד תכנית רדיו משותפת. 

מצורף מכתב תודה מהגב' יפעת כהנא, ממחנכת הכיתה ה...

Older Posts >

Please reload

גלריה

לוח שנה

08-9917955

כתובת: גולמב 7, אופקים