03/03/2020

כבכל שנה גם השנה לומדים תלמידי בית הספר נושא משותף עליו הם נבחנים ובמסגרתו ישנם , למידה ופעילויות חווייתיות ובסוף השנה ישנו חידון בית ספרי. השנה בחרנו ללמד את תלמידנו את ספר בראשית.

בממסגרת זאת הגו ותכננו המורות חני ונופית חדר בריחה מיוחד והרפתקני במסגרתו היו התלמידים צריכים ליישם את הנלמד בכיתה כדי לעבור שלבים ולהציל את הנער יצחק מהעקידה.

22/02/2020

תלמידי שכבת הביניים שעתידים לחגוג את בר\ת המצווה שלהם בשנה הנוכחית, השתתפו בפרויקט הכנה בית ספרי שליווה אותם במגוון פעילויות לאורך שנת הב\ת המצווה.  

את הפרויקט ליוו אוריאל, המורה לשל"ח שניהל את הפרויקט, המחנכת ציון שלימדה את בנות המצווה והמורה משה שהכין את התלמידים והתלמידות לעלייה לתורה והמורה דליה שמסייעת שנים רבות לפרויקט ואחראית לקשר עם התורמים משפחת אביסרור שמלווים את תלמידינו במשך שנים ארוכות.

דברים שכתב המחנך ע...

21/02/2020

תלמידי מועצת התלמידים הבית ספרי יצאו לסיור בכנסת. התלמידים למדו על תפקידי חברי הכנסת על הקשר בין נבחרי הציבור לאזרחים אשר בחרו בהם ועל חשיבותה של הדמוקרטיה. סיור זה הוא חלק ממכלול פעילויות המועצה שמפעילה בבית הספר ימי שיא והפעלות. התלמידים שנבחרו לפרויקט זוכים לפעילויות שונות אשר עוסקות במנהיגות. את הפרויקט מרכזת אודליה, הרכזת החברתית ומלווה אותו רווית התרפיסטית.

15/02/2020

השנה החל לפעול בבית הספר הרכב מוזיקלי בהובלת אודליה, הרכזת החברתית וטל, התרפיסטית. בהרכב חברים חמישה תלמידים ותלמידות מבית הספר אשר נפגשים פעם בשבוע לסדנא מוזיקלית.

במהלך חודש פברואר עתידים התלמידים להשתתף ביום מוזיקה משותף לתלמידים יהודים ובדואים בערערה.

כחלק מההכנה ליום המוזיקה יצאו התלמידים להקליט יחדיו את השיר "דמיין" באולפן הקלטות מקצועי.

07/01/2020

בית הספר זכה להיות אחד מאחד עשרה מוסדות חינוך במחוז דרום שזכו להיות מצטייני המחוז לשנת הלימודים תש"ף. מנהל מחוז דרום מר רם זהבי שבישר על זכיית בית הספר בפרס החינוך המחוזי הביע הערכה עצומה לכלל העבודה הבית ספרית, לעבודה המערכתית ותחושת המוגנות, הטיפול והלמידה המתקיימים בבית הספר.

מר זהבי הוסיף ואמר: "בית ספרכם מהווה מודל השראה לקיומה של מסגרת חינוכית שיש בה חינוך וטיפול, הפועלים באופן הדדי והדוק וצוותים ואנשי חינוך הבאים לב...

27/12/2019

לקראת חג החנוכה קיימנו בבית הספר מפגש בוגרים ראשון לתלמידי בית הספר שסיימו את לימודיהם  בשנים האחרונות. המפגש נועד כדי לאפשר לצוות בית הספר ללמוד ולקבל מידע מתלמידנו לשעבר באופן מכבד ומקצועי, הבוגרים שתפו בחוויות דילמות וקשיים איתם התמודדו במהלך לימודיהם בבית הספר וכיצד הצוות שליווה סייע בעדם ודחף אותם להאמין בעצמם.

הבוגרים שתפו גם בדילמות ובמבוכה של ההתמודדות עם בעיות רגשיות מורכבות, הן בבית הספר והן בעולם בחוץ, הם ד...

27/12/2019

תלמידי השכבה הצעירה בבית הספר השתתפו ב"חנומתמטיקה", אירוע שנתי המתקיים בבית הספר ובו תלמידים מהשכבה הבוגרת מפעילים תחנות משחק הקשורות לחג (סביבון המספרים, חנוכיית המספרים ועוד) ובהן חידות ותרגילים במתמטיקה. את האירוע ליוו תלמידי הכיתה של יוסי בהובלתו ובהובלת לילך, המורה למתמטיקה. 

25/12/2019

תלמידי הכיתות של יחיאל, אפרת ויוסי יצאו לארבעה ימי גדנ"ע בבסיס צה"ל בשדה בוקר. התלמידים התנסו בלינה באוהלים במשך שלושה לילות, עמידה בלוחות זמנים ומשמעת צבאית, שיעורים עיוניים המלמדים על הנשק, ירי במטווח ברובי -M-16, שדאות, זחילות קרביות, עבודה ציוותית בתנאי לחץ ועוד.

היציאה לגדנ"ע היה כחלק מתכנית ההכנה לחיים עצמאיים של תלמידי השכבה הבוגרת בבית הספר. 

25/12/2019

תלמידי הכיתות של טלי, הילה ואוריאל השתתפו ביום סיור בעיר תל אביב בהובלתו של המורה אוריאל שמשמש גם כמורה לשל"ח בבית הספר.

במסגרת הסיור ביקרו התלמידים במוזיאון ז'בוטינסקי שבמצודת זאב בעיר. התלמידים שלמדו עוד קודם בכיתות על פועלו של האיש שמעו הרצאה קצרה וסרט על פועלו למען עליית יהודים לארץ ישראל לפני שואת יהודי אירופה ואל פועלו למען הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל.

במסגרת שיעורי השל"ח (שדה, לאום, חברה) נחשפים התלמידים לשיעורי שדאות, ה...

24/12/2019

תלמידי בית הספר חגגו את חג החנוכה במגוון פעילויות: תלמידי השכבה הצעירה ציינו את החג במסורת ה"חנומתמטיקה", למידה על החג בעזרת חידות מתמטיות. כמו כן נערכה לתלמידים הצעירים פעילות חנוכה מרובת תחנות בהובלת המחנכת אבישג.

תלמידים משכבת הביניים ומהשכבה הבוגרת חגגו את החג במסגרת התנדבותם ב"בית הקשיש" בעיר כחלק מההתנדבות השוטפת שלהם, כחלק מהמעורבות החברתית שבה לוקחים חלק תלמידינו.

תלמידי השכבה הבוגרת ציינו את החג בשיח שכבתי, שהתבסס על שי...

Older Posts >

Please reload

גלריה

לוח שנה

08-9917955

כתובת: גולמב 7, אופקים