גלריה

לוח שנה

08-9917955

כתובת: גולמב 7, אופקים

15/02/2020

השנה החל לפעול בבית הספר הרכב מוזיקלי בהובלת אודליה, הרכזת החברתית וטל, התרפיסטית. בהרכב חברים חמישה תלמידים ותלמידות מבית הספר אשר נפגשים פעם בשבוע לסדנא מוזיקלית.

במהלך חודש פברואר עתידים התלמידים להשתתף ביום מוזיקה משותף לתלמידים יהודים ובדואים בערערה.

כחלק מההכנה ליום המוזיקה יצאו התלמידים להקליט יחדיו את השיר "דמיין" באולפן הקלטות מקצועי.

07/01/2020

בית הספר זכה להיות אחד מאחד עשרה מוסדות חינוך במחוז דרום שזכו להיות מצטייני המחוז לשנת הלימודים תש"ף. מנהל מחוז דרום מר רם זהבי שבישר על זכיית בית הספר בפרס החינוך המחוזי הביע הערכה עצומה לכלל העבודה הבית ספרית, לעבודה המערכתית ותחושת המוגנות, הטיפול והלמידה המתקיימים בבית הספר.

מר זהבי הוסיף ואמר: "בית ספרכם מהווה מודל השראה לקיומה של מסגרת חינוכית שיש בה חינוך וטיפול, הפועלים באופן הדדי והדוק וצוותים ואנשי חינוך הבאים לב...

27/12/2019

לקראת חג החנוכה קיימנו בבית הספר מפגש בוגרים ראשון לתלמידי בית הספר שסיימו את לימודיהם  בשנים האחרונות. המפגש נועד כדי לאפשר לצוות בית הספר ללמוד ולקבל מידע מתלמידנו לשעבר באופן מכבד ומקצועי, הבוגרים שתפו בחוויות דילמות וקשיים איתם התמודדו במהלך לימודיהם בבית הספר וכיצד הצוות שליווה סייע בעדם ודחף אותם להאמין בעצמם.

הבוגרים שתפו גם בדילמות ובמבוכה של ההתמודדות עם בעיות רגשיות מורכבות, הן בבית הספר והן בעולם בחוץ, הם ד...

27/12/2019

תלמידי השכבה הצעירה בבית הספר השתתפו ב"חנומתמטיקה", אירוע שנתי המתקיים בבית הספר ובו תלמידים מהשכבה הבוגרת מפעילים תחנות משחק הקשורות לחג (סביבון המספרים, חנוכיית המספרים ועוד) ובהן חידות ותרגילים במתמטיקה. את האירוע ליוו תלמידי הכיתה של יוסי בהובלתו ובהובלת לילך, המורה למתמטיקה. 

25/12/2019

תלמידי הכיתות של יחיאל, אפרת ויוסי יצאו לארבעה ימי גדנ"ע בבסיס צה"ל בשדה בוקר. התלמידים התנסו בלינה באוהלים במשך שלושה לילות, עמידה בלוחות זמנים ומשמעת צבאית, שיעורים עיוניים המלמדים על הנשק, ירי במטווח ברובי -M-16, שדאות, זחילות קרביות, עבודה ציוותית בתנאי לחץ ועוד.

היציאה לגדנ"ע היה כחלק מתכנית ההכנה לחיים עצמאיים של תלמידי השכבה הבוגרת בבית הספר. 

25/12/2019

תלמידי הכיתות של טלי, הילה ואוריאל השתתפו ביום סיור בעיר תל אביב בהובלתו של המורה אוריאל שמשמש גם כמורה לשל"ח בבית הספר.

במסגרת הסיור ביקרו התלמידים במוזיאון ז'בוטינסקי שבמצודת זאב בעיר. התלמידים שלמדו עוד קודם בכיתות על פועלו של האיש שמעו הרצאה קצרה וסרט על פועלו למען עליית יהודים לארץ ישראל לפני שואת יהודי אירופה ואל פועלו למען הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל.

במסגרת שיעורי השל"ח (שדה, לאום, חברה) נחשפים התלמידים לשיעורי שדאות, ה...

24/12/2019

תלמידי בית הספר חגגו את חג החנוכה במגוון פעילויות: תלמידי השכבה הצעירה ציינו את החג במסורת ה"חנומתמטיקה", למידה על החג בעזרת חידות מתמטיות. כמו כן נערכה לתלמידים הצעירים פעילות חנוכה מרובת תחנות בהובלת המחנכת אבישג.

תלמידים משכבת הביניים ומהשכבה הבוגרת חגגו את החג במסגרת התנדבותם ב"בית הקשיש" בעיר כחלק מההתנדבות השוטפת שלהם, כחלק מהמעורבות החברתית שבה לוקחים חלק תלמידינו.

תלמידי השכבה הבוגרת ציינו את החג בשיח שכבתי, שהתבסס על שי...

25/09/2019

תלמידים מהשכבה הבוגרת בבית הספר המשתתפים בפרויקט ההתנדבות בבסיס חצרים במסגרת עמותת "גדולים במדים" הוזמנו על ידי חברת "כפרית", החברה המאמצת את הפרויקט להרמת כוסית במפעל החברה הממוקם בכפר עזה.

התלמידים השתתפו בהרמת הכוסית של כלל עובדי החברה, נהנו מארוחת צהריים מפנקת וזכו לסיור ברחבי המפעל בהובלתו של מר אלון קסלר מנכ"ל החברה.

חברת "כפרית" אשר עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תרכיזים, תוספים ותערובות לתעשיית הפלסטיק מאמצת זאת השנה השנייה...

19/09/2019

תלמידים מהשכבה הבוגרת השתתפו בקורס חילוץ קל במסגרת התוכנית הרב גילית לחירום בבתי הספר. הקורס נועד להכשיר את תלמידי כיתות י' למקרה שבו תהיה רעידת אדמה בישראל ויהיה צורך בסיוע של אזרחים רבים כדי להתמודד עם ההשלכות של רעידת האדמה

חלקו הראשון של היה עיוני ובו התלמידים למדו על דרכי התגוננות בשעת אזעקה או רעידת אדמה, וחלקו השני היה מעשי, ובו תרגלו התלמידים בפועל חילוץ לכודים. בתום ההדרכה וההשתתפות בתרגיל המעשי ובמבחן המסכם קיבלו כל ה...

30/06/2019

הורים יקרים,

כזכור, בית הספר יפעל בתקופת הקיץ, החל מה-1.7.19 ועד ל-15.8.19 בין השעות 8:00 -12:35,

בימים א'- עד - ה'.

בימי ו לא יתקיימו לימודים במהלך קייטנת הקיץ.  

צרפנו לנוחיותכם את לו"ז הקייטנה:

 אפרת מנהלת הקייטנה וצוות בית הספר

Older Posts >

Please reload