29/07/2020

במסגרת קייטנת הקיץ ובשיתוף פעולה עם תפוח פיס, מרכז מדעים וטכנולוגיה אופקים המלווה את תכנית המדעים הבית ספרית לכל אורך השנה, ערכנו בבית הספר שבוע חלל.

במסגרת שבוע החלל השתתפו התלמידים בפעילויות בנושאים שונים : הכנת שעון שמש, הליכת ירח בבריכת קונפלור, בניית חליליות מרשמלו ומערכת שמש אנושית. 

בסוף שבוע החלל נערך יום שיא שבמהלכו התלמידים נכנסו לפלנטריום המדמה את השמים בלילה וצפו במערכת הכוכבים ולמדו על תזוזתם ומיקומם. התלמידים למדו...

18/06/2020

כבכל שנה גם השנה נערך טקס לתלמידים אשר מסיימים את לימודיהם בית הספר והענקת תעודת על סיום 12 שנות לימוד. השנה בשל התפרצות נגיף הקורונה הטקס נעשה במעמד עשרת התלמידים המסיימים, צוותי הכיתות וההורים בלבד.

בתחילת הערב דיבר פז וסולי מנהל בית הספר על המשמעות של היכולת של התלמידים לסיים תהליך ארוך, מורכב ומלא דרישות כמו בית הספר שלנו. לאחר מכן הוקרן סרטון המסכם את הפעילויות הרבות בהם השתתפו המסיימים ולאחריו קיבלו התלמידים את תעודות הסי...

18/06/2020

השנה כבכל שנה התמקד נבחר נושא למידה כלל בית ספרי. השנה בחרנו להתמקד בספר בראשית. לקראת סיום שנת הלימודים התבקשו תלמידי כלל הכיתות להכין מייצגים שמשקפים את למידתם את הספר ובסופה נערכה תחרות בין כלל הכיתות.

את הפרויקט ליוו חני היועצת הפדגוגית והמחנכת נופית שעברו בין המיצגים השונים וסיכמו: "יישר כוח לכל הכיתות שהכינו מיצג מסכם בספר בראשית . ניכר ידע והבנה של התלמידים בחלק מהכיתות וכיתות שהשקיעו בלמידה ותהליך".

להלן התוצאות:
מקום רא...

18/06/2020

תלמידי השכבה הבוגרת סיימו את שנת התנדבות בבסיס חצרים. התלמידים התנדבו ביחידות שונות בבסיס: משרד החינוך בגף המנהלה, וביחידת הבינוי במחלקות המשק (מחסני ציוד) והצמ"ה (ציוד מכני הנדסי). את הפרויקט מלווה עמותת "גדולים במדים" ומפעל "כפרית בכפר עזה שמאמץ את הפרויקט. 

מפקד היחידה סא"ל א הודה בטקס למתנדבים ואמר: "המתנדבים שלנו חלק אינטגרלי מהיחידה ואני רואה חשיבות לכך שהיחידה שלי לוקחת חלק בפרויקט שנותן מענה וסיוע לקהילה שבמרחב הבס...

03/03/2020

כבכל שנה גם השנה לומדים תלמידי בית הספר נושא משותף עליו הם נבחנים ובמסגרתו ישנם , למידה ופעילויות חווייתיות ובסוף השנה ישנו חידון בית ספרי. השנה בחרנו ללמד את תלמידנו את ספר בראשית.

בממסגרת זאת הגו ותכננו המורות חני ונופית חדר בריחה מיוחד והרפתקני במסגרתו היו התלמידים צריכים ליישם את הנלמד בכיתה כדי לעבור שלבים ולהציל את הנער יצחק מהעקידה.

22/02/2020

תלמידי שכבת הביניים שעתידים לחגוג את בר\ת המצווה שלהם בשנה הנוכחית, השתתפו בפרויקט הכנה בית ספרי שליווה אותם במגוון פעילויות לאורך שנת הב\ת המצווה.  

את הפרויקט ליוו אוריאל, המורה לשל"ח שניהל את הפרויקט, המחנכת ציון שלימדה את בנות המצווה והמורה משה שהכין את התלמידים והתלמידות לעלייה לתורה והמורה דליה שמסייעת שנים רבות לפרויקט ואחראית לקשר עם התורמים משפחת אביסרור שמלווים את תלמידינו במשך שנים ארוכות.

דברים שכתב המחנך ע...

21/02/2020

תלמידי מועצת התלמידים הבית ספרי יצאו לסיור בכנסת. התלמידים למדו על תפקידי חברי הכנסת על הקשר בין נבחרי הציבור לאזרחים אשר בחרו בהם ועל חשיבותה של הדמוקרטיה. סיור זה הוא חלק ממכלול פעילויות המועצה שמפעילה בבית הספר ימי שיא והפעלות. התלמידים שנבחרו לפרויקט זוכים לפעילויות שונות אשר עוסקות במנהיגות. את הפרויקט מרכזת אודליה, הרכזת החברתית ומלווה אותו רווית התרפיסטית.

15/02/2020

השנה החל לפעול בבית הספר הרכב מוזיקלי בהובלת אודליה, הרכזת החברתית וטל, התרפיסטית. בהרכב חברים חמישה תלמידים ותלמידות מבית הספר אשר נפגשים פעם בשבוע לסדנא מוזיקלית.

במהלך חודש פברואר עתידים התלמידים להשתתף ביום מוזיקה משותף לתלמידים יהודים ובדואים בערערה.

כחלק מההכנה ליום המוזיקה יצאו התלמידים להקליט יחדיו את השיר "דמיין" באולפן הקלטות מקצועי.

07/01/2020

בית הספר זכה להיות אחד מאחד עשרה מוסדות חינוך במחוז דרום שזכו להיות מצטייני המחוז לשנת הלימודים תש"ף. מנהל מחוז דרום מר רם זהבי שבישר על זכיית בית הספר בפרס החינוך המחוזי הביע הערכה עצומה לכלל העבודה הבית ספרית, לעבודה המערכתית ותחושת המוגנות, הטיפול והלמידה המתקיימים בבית הספר.

מר זהבי הוסיף ואמר: "בית ספרכם מהווה מודל השראה לקיומה של מסגרת חינוכית שיש בה חינוך וטיפול, הפועלים באופן הדדי והדוק וצוותים ואנשי חינוך הבאים לב...

27/12/2019

לקראת חג החנוכה קיימנו בבית הספר מפגש בוגרים ראשון לתלמידי בית הספר שסיימו את לימודיהם  בשנים האחרונות. המפגש נועד כדי לאפשר לצוות בית הספר ללמוד ולקבל מידע מתלמידנו לשעבר באופן מכבד ומקצועי, הבוגרים שתפו בחוויות דילמות וקשיים איתם התמודדו במהלך לימודיהם בבית הספר וכיצד הצוות שליווה סייע בעדם ודחף אותם להאמין בעצמם.

הבוגרים שתפו גם בדילמות ובמבוכה של ההתמודדות עם בעיות רגשיות מורכבות, הן בבית הספר והן בעולם בחוץ, הם ד...

Older Posts >

Please reload

08-9917955

כתובת: גולמב 7, אופקים

גלריה

לוח שנה